باربری جردن

باربری جردن

 تلفن تماس : 88060002

خیابان جردن (آفریقا)، یکی از خیابان‌های قدیمی شهر تهران می‌باشد که به افتخار معلم قدیمی، ساموئل مارتین جردن نامگذاری شد. این معلم آفریقایی مدیریت کالج آمریکایی تهران (دبیرستان البرز) را برعهده داشتند.

انتخاب باربری برای یک اثاث کشی مطمئن امری بسیار مهم است و باید دقت لازم را داشته باشید. شرکت باربری آفتاب بار در تمامی نقاط تهران دارای شعبه می باشد و به صورت 24 ساعته خدمات ارائه می کند. باربری جردن به همه نقاط کشور آماده ارسال ماشین های باربری خود می باشد.

باربری جردن همانند سایر باربری های آفتاب بار در دیگر نقاط شهر تهران خدماتی را به مشتریان خود ارائه می دهد و با ارائه بهترین خدمات به دنبال جذب رضایت مشتریان می باشد. خدماتی که باربری جردن ارائه می کند شامل موارد زیر می باشد:

- بسته بندی اثاثیه: اثاثیه منزل اگر درست بسته بندی نشوند می توان منجر به خسارت شود، در نتیجه بسته بندی اثاثیه از مهم ترین مراحل حمل و نقل اثاثیه می باشد. باربری جردن با استفاده از کارگران ماهر و آموزش دیده در امر بسته بندی و همچنین استفاده از بهترین ابزار آلات بسته بندی از آسیب دیدن اثاثیه شما جلوگیری خواهد کرد.

- ماشین های باربری: شرکت باربری آفتاب بار و تمامی شعب آن دارای ماشین های مختلف در سایزهای مختلف می باشد و نسبت به حجم وسایل شما ماشین ارسال خواهد شد. ماشین هایی که این باربری استفاده می کند شامل وانت، نیسان و کامیون های بزرگ و کوچک  8 متری و 6 متری می باشد.

- پرسنل مجرب و آموزش دیده: پرسنلی که در یک شرکت باربری کار می کنند نقش بسیار مهمی دارند. پرسنل در تمامی بخش های باربری اعم از پرسنل بسته بندی و جابجایی کالاها و همینطور راننده های ماشین ها در به سلامت رسیدن اثاثیه شما نقش مهمی را ایفا می کنند. باربری جردن و سایر شعب باربری های شرکت آفتاب بار تمامی پرسنل خود را آموزش  داده اند تا شما یک اثاث کشی بی دغدغه ای را تجربه کنید.

شرکت آفتاب بار در مناطق مختلف تهران داری شعبه می باشد. برای اطلاع بیشتر به باربری شمال تهران، باربری مرکز تهران، باربری شرق تهران، باربری غرب تهران مراجعه کنید.

برای اطلاع از نحوه رزرو اینجا کلیک کنید یا با شماره تلفن زیر تماس بگیرید.

خط شبانه روزی : 88060002-021

مدیریت : 09126305096

آیا مایل هستید مشاوران ما با شما تماس بگیرند ؟

اینجا اقدام نمایید

لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

سوال خود را در اين قسمت مطرح كنيد

مشاوره تلفنی رایگان ۸۸۰۶۰۰۰۲ - ۰۲۱