باربری سعادت آباد

باربری سعادت آباد

باربری سعادت‌آباد یکی از شعب باربری شمال تهران با داشتن سابقه ای درخشان در زمینه‌ی حمل و نقل اثاثیه منازل در تمامی نقاط تهران در خدمت شما همشهریان عزیز است. این مجموعه با بکارگیری نیروی کار متخصص و آموزش دیده در زمینه بسته‌بندی و جابجایی اثاثیه خاطره خوشی را برای همشهریان بجای گذاشته است. همچنین کارگران حمل و جابه‌جایی از دقت و توانایی زیادی برخوردار هستند. با باربری سعادت آباد یک اثاث‌کشی بی‌ دغدغه را تجربه خواهید نمود.

خدمات باربری سعادت آباد

- بسته‌بندی استاندرد اثاثیه: بسته‌بندی اثاثیه مهم ترین گام در اثاث‌کشی است. باربری سعادت آباد در شمال تهران با بسته‌بندی اثاثیه‌ی منزل، احتمال شکستگی آنها را به حداقل می‌رساند. این باربری با بسته‌بندی اثاثیه آنها را برای یک جابه‌جایی ایمن آماده می‌کند. باربری شعبه سعادت‌آباد با تجهیزات مختلف بسته‌بندی مانند کارتن‌های چندلایه، نایلون‌های حباب‌دار و ضربه‌گیر، ساک‌های مخصوص بسته‌بندی تخت‌خواب و .... اثاثیه‌ی شما را به بهترین شکل بسته‌بندی می‌کند تا در طول مسیر جابه‌جایی دچار خسارت نشوند.

- استفاده از کامیون‌های بزرگ و کوچک: شرکت باربری آفتاب بار در تمامی شعب خود در مناطق مختلف تهران دارای کامیون‌های 8 متری و 6 متری است. شما می‌توانید متناسب با حجم بار و اثاثیه‌ی خود ماشین مناسب را سفارس دهید.

- استفاده از پرسنل حرفه‌ای و مجرب: باربری سعادت آباد دارای کارگران متخصص و مجرب و توانمند است. ما کارگران خود را برای بسته‌بندی و حمل وسایل آموزش می‌دهیم.

- استفاده از ماشین‌های سبک برای بارهای کوچک‌تر: باربری شمال تهران در منطقه سعادت آباد دارای ماشین های باربری وانت نیسان ست اگر حجم اثاثیه‌ی شما کم است این ماشین‌ها را به شما پیشنهاد می‌کنیم و در غیر این صورت در ماشین در سایزهای بزرگتر به شما پیشنهاد میشود.

باربری شمال تهران شعبه سعادت آباد زیر نظر شرکت آفتاب بار با بهترین و مجهزترین امکانات، اعم از ماشین‌ در سایزهای مختلف، کارگران ماهر و متخصص در امر بسته بندی و جابجایی لوازم کوچک و بزرگ و گران قیمت و ... آماده‌ خدمت‌رسانی به شرکت‌های تجاری، خدماتی، غیردولتی، دولتی، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌ها جهت حمل و نقل انواع و اقسام کالاها به تمامی نقاط کشور می‌باشد.

برای اطلاع از نحوه رزرو اینجا کلیک کنید یا با شماره تلفن زیر تماس بگیرید.

خط شبانه روزی : 88060002-021

باربری سعادت آباد: 22885146-021

مدیریت : 09126305096

آیا مایل هستید مشاوران ما با شما تماس بگیرند ؟

اینجا اقدام نمایید

لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

سوال خود را در اين قسمت مطرح كنيد

مشاوره تلفنی رایگان ۸۸۰۶۰۰۰۲ - ۰۲۱