باربری منطقه شمیرانات

باربری منطقه  شمیرانات

باربری شمیرانات

شمیرانات یکی از شهرستان‌های استان تهران است که در دامنه‌های البرز جنوبی قرار گرفته‌است. این شهرستان از شهر شمیران شامل تمامی منطقه ۱ شهرداری تهران، بخش اعظم از منطقه ۳ و شرق و شمال منطقه ٢ و بخش‌های لواسانات و رودبار قصران تشکیل می‌شود.

چند نکته در مورد باربری  وجود دارد که می خواهیم در این جا به آن ها اشاره کنیم. اول این که باید بدانیم چه وسایل و اثاثیه ای را می خواهیم جا به جا کنیم و تا چه حد با اهمیت می باشد. قطعا برای انتقال وسایل شکستنی و حساس باید از ابزار های بسته بندی مخصوص استفاده شود. نکته دوم نوع بار از نظر حجم و بزرگی می باشد. اگر می خواهیم باری را جا به جا کنیم که حجم زیادی دارد، استفاده از وانت بار نمی تواند گزینه مناسبی برای انتقال و باربری این گونه اثاثیه باشد. نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشیم، نحوه باربری و جا به جایی اثاثیه است که باید با دقت لازم و به درستی انجام شود.

باربری آفتاب و باربری شمال تهران در منطقه شمیرانات با بهترین و مجهز ترین امکانات اعم از ماشین های بزرگ، کارگران ماهر و با تجربه و .. در زمینه ی بسته بندی، حمل و نقل، چیدمان ؛ آماده ی همراهی و خدمت رسانی به: شرکت های تجاری، خدماتی، غیر دولتی، دولتی درمانگاه ها و بیمارستان ها جهت حمل و نقل انواع و اقسام کالا ها به تمامی نقاط کشور می باشد.

برای اطلاع از نحوه رزرو اینجا کلیک کنید یا با شماره تلفن زیر تماس بگیرید.

خط شبانه روزی : ۰۲۱-۸۸۰۶۰۰۰۲
مدیریت : ۵۰۹۶ ۶۳۰ ۰۹۱۲

آیا مایل هستید مشاوران ما با شما تماس بگیرند ؟

اینجا اقدام نمایید

لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

سوال خود را در اين قسمت مطرح كنيد

مشاوره تلفنی رایگان ۸۸۰۶۰۰۰۲ - ۰۲۱