باربری میرداماد

باربری میرداماد

با توجه به اینکه حمل و نقل انواع بار مخصوصا اثاثیه منزل نیاز به تجربه و تخصص دارد اکثر افراد از طریق شرکت های حمل و نقل اقدام می کنند. باربری میرداماد از جمله شرکت های فعال در حوزه حمل و نقل هست که انواع بار را به صورت بین شهری و بین استانی جا به جا می کند. از خدمات باربری میرداماد می توان به بسته بندی انواع بار و اثاثیه منزل، ارائه بیمه نامه معتبر و حمل و نقل ارزان اشاره کرد. باربری میرداماد یک باربری معتبر در شمال تهران است. اگر به دنبال باربری در شمال تهران هستید باربری میرداماد انتخاب خوبیست.

حمل و نقل انواع بار با باربری میرداماد

جابه جایی انواع بار و اثاثیه از جمله کار های سخت و تخصصی هست که به تنهایی و به صورت شخصی انجام آن مشکل می باشد. برای جابه جایی انواع بار بهترین کار استفاده از خدمات شرکت های حمل و نقل و باربری هست که از تجربه کافی در این حوزه برخوردار هستند. با بهره گیری از خدمات باربری می توان انواع بار را به شکل ایمن و در کوتاه ترین زمان ممکن جابه جا کرد. میرداماد از شرکت های فعال در حوزه حمل و نقل و باربری می باشد که خدمات مختلفی را به مشتریان خود ارائه می دهد.

خدمات باربری میرداماد

شرکت حمل و نقل میرداماد با سال ها تجربه در حوزه حمل و نقل و باربری و با به کارگیری نیروی متخصص و متعهد انواع فعالیت های باربری داخلی و بین شهری را انجام می دهد. خدمات شرکت میرداماد در جهت جلب رضایت مشتری موارد متعددی را شامل می شود. برخی از خدماتی که توسط شرکت آفتاب بار به مشتریان عزیز ارائه می شود در زیر آوره شده است:

 

- بسته‌بندی حرفه‌ای اثاثیه: بسته‌بندی اثاثیه اولین گام در اثاث‌کشی است. باربری شعبه میرداماد باربری شمال تهران از مجموعه شرکت آفتاب بار می باشد که با بسته‌بندی اثاثیه‌ی منزل، احتمال شکستگی آنها را به حداقل می‌رساند. باربری میرداماد با بسته‌بندی اثاثیه آنها را برای یک جابه‌جایی ایمن آماده می‌کند. این باربری با تجهیزات مختلف بسته‌بندی مانند کارتن‌های چندلایه، نایلون‌های حباب‌دار و ضربه‌گیر، ساک‌های مخصوص بسته‌بندی تخت‌خواب و .... اثاثیه‌ی شما را به بهترین شکل بسته‌بندی می‌کند تا در طول مسیر جابه‌جایی دچار خسارت نشوند.

- استفاده از کامیون‌های بزرگ و کوچک: باربری میرداماد دارای کامیون‌های 8 متری و 6متری است. شما می‌توانید متناسب با حجم بار و اثاثیه‌ی خود ماشین مناسب را سفارس دهید.

- استفاده از پرسنل حرفه‌ای و مجرب: تمامی شعبات آفتاب دارای کارگران ماهر و توانمند است. ما کارگران خود را برای بسته‌بندی و حمل وسایل آموزش می‌دهیم.

- استفاده از ماشین‌های سبک برای بارهای کوچک‌تر: باربری شمال تهران و یا باربری میرداماد دارای نیسان‌ها و وانت‌های باری است. اگر حجم اثاثیه‌ی شما کم است این ماشین‌ها را به شما پیشنهاد می‌کنیم. 

حمل اثاثیه منزل و اداره ها

از جمله کسانی که از خدمات باربری بهره می برند اداره ها وشرکت های خصوصی دولتی هستند. در این مراکز اداری حجم بالایی از انواع بار نیاز به جابه جایی و حمل و نقل به مسیر های دور و نزدیک دارد. از خدمات شرکت حمل و نقل میرداماد جابه جایی محموله های اداره ها و شرکت ها به صورت ایمن و سلامت می باشد. از دیگر خدمات این شرکت می توان به حمل اسباب و اثاثیه منزل اشاره کرد. اسباب کشی و حمل و نقل وسایل منزل برای خانواده ها کاری وقت گیر و دشوار می باشد. در حالی که می توانند بدون نگرانی و با آرامش خاطر کار اسباب کشی را به متخصصین فعال در باربری میرداماد بسپارند.

بسته بندی استاندارد بار و اثاثیه منزل

همان طور که می دانید کار بسته بندی وسایل مخصوصا اثاثیه منزل علاوه بر تخصص نیاز به صرف زمان زیاد دارد. در حالی که بسیاری از افراد به دلیل مشغله کاری زمان لازم را برای کار ندارند و یا از تخصص لازم برخوردار نیستند. از این رو پرسنل متعهد و مجرب میرداماد در صورت نیاز مشتری کار بسته بندی استاندارد بار مخصوصا بار های حساس و شکستنی را نیز بر عهده می گیرد. برای بسته بندی انواع بار از تجهیزات بسته بندی استاندارد توسط حمل و نقل میرداماد استفاده می شود.

استفاده از تجهیزات باربری مناسب

برای سالم ماندن وسایل هنگام جابه جایی علاوه بر کمک از نیروهایی مجرب نوع وسیله و تجهیزات باربری نیز مهم می باشد. در باربری میرداماد از انواع وسایل حمل و نقل بار استاندارد و مجهز استفاده می شود که از آن میان می توان به کامیونت، خاور، نیسان بار و وانت اشاره کرد. همچنین رانندگان وسایل حمل و نقل و باربری از تجربه کافی برخوردار بوده و به مسیر های مختلف و کوتاه جهت تحویل سریع بار آشنا می باشند.

ارائه بیمه نامه باربری

صاحبان بار در هنگام سپردن کار حمل و نقل بار و اثاثیه به شرکت های مربوطه دغدغه های مختلفی دارند که از آن میان می توان به سالم رسیدن بار به مقصد اشاره کرد. به هر حال احتمال آسیب دیدن بار در عین حمل و جابه جایی دور از ذهن نیست. از این رو باربری میرداماد علاوه بر استفاده از افراد مجرب در زمینه حمل و نقل سالم بار انواع بار را در مراحل مختلف از بسته بندی و بارگیری گرفته تا تحویل به مشتری بیمه می نماید. شرکت حمل و نقل میرداماد با ارائه بیمه نامه معتبر و ضمانت حمل و تحویل سالم بار در صدد رفع نگرانی و آراش خاطر آنها از سالم رسیدن بار صاحبان بار می باشد.

ارائه خدمات باربری با هزینه مناسب

از دیگر دغدغه های افراد هنگام جابه جایی بار و اثاثیه منزل میزان هزینه پرداختی برای دریافت خدمات مربوطه می باشد. باربری و حمل و نقل میرداماد با فعالیت شبانه روزی انواع بار را در سراسر کشور و با هزینه مناسب جابه جا می نماید. شما می توانید با بهره گیری از راهنمایی مشاوران فعال در حمل و نقل میرداماد و دریافت اطلاعات لازم کار حمل و نقل بار و اثاثیه خود را به راحتی و با هزینه مناسب انجام دهید. باربری شمال تهران با بهترین تعرفه ها در سال های اخیر رضایت مشتریان خود را جلب کرده است.

 

برای اطلاع از نحوه رزرو اینجا کلیک کنید یا با شماره تلفن زیر تماس بگیرید.

خط شبانه روزی : 88060002-021

باربری میرداماد: 22885146-021

 مدیریت : 09126305096

آیا مایل هستید مشاوران ما با شما تماس بگیرند ؟

اینجا اقدام نمایید

لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

سوال خود را در اين قسمت مطرح كنيد

مشاوره تلفنی رایگان ۸۸۰۶۰۰۰۲ - ۰۲۱