باربری و اتوبار در ولیعصر

باربری و اتوبار در ولیعصر

 باربری و اتوبار در ولیعصر


شعبه ولیعصر باربری و اتوبار آفتاب‌بار با داشتن کارنامه‌ای درخشان در زمینه‌ی بسته‌بندی و اثاث‌کشی منازل در تهران در خدمت شما همشهریان عزیز است. بسته‌بندی تخصصی اثاثیه توسط کارگران ماهر و آموزش دیده انجام می‌شود. کارگران حمل و جابه‌جایی از دقت و توانایی زیادی برخوردار هستند. با باربری شعبه ولیعصر یک اثاث‌کشی بی‌دغدغه را تجربه خواهید نمود.

 

شماره‌‌های تماس با شعبه ولیعصر باربری آفتاب:

02122885146

09126305096

 

خدمات شعبه ولی‌عصر اتوبار آفتاب‌بار:

 

  • بسته‌بندی حرفه‌ای اثاثیه:

بسته‌بندی اثاثیه اولین گام در اثاث‌کشی است. باربری شمال تهران با بسته‌بندی اثاثیه‌ی منزل، احتمال شکستگی آنها را به حداقل می‌رساند.

باربری شعبه ولیعصر با بسته‌بندی اثاثیه آنها را برای یک جابه‌جایی ایمن آماده می‌کند. باربری ولیعصر با تجهیزات مختلف بسته‌بندی مانند کارتن‌های چندلایه، نایلون‌های حباب‌دار و ضربه‌گیر، ساک‌های مخصوص بسته‌بندی تخت‌خواب و .... اثاثیه‌ی شما را به بهترین شکل بسته‌بندی می‌کند تا در طول مسیر جابه‌جایی دچار خسارت نشوند.

  • استفاده از کامیون‌های بزرگ و کوچک:

باربری شعبه ولیعصر دارای کامیون‌های 8متری و 6متری است. شما می‌توانید متناسب با حجم بار و اثاثیه‌ی خود ماشین مناسب را سفارس دهید.

  • استفاده از پرسنل حرفه‌ای و مجرب:

این دارای کارگران ماهر و توانمند است. ما کارگران خود را برای بسته‌بندی و حمل وسایل آموزش می‌دهیم.

  • استفاده از ماشین‌های سبک برای بارهای کوچک‌تر:

باربری شعبه ولیعصر دارای نیسان‌ها و وانت‌های باری است. اگر حجم اثاثیه‌ی شما کم است این ماشین‌ها را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

 

شماره‌‌های تماس با شعبه ولی‌عصر باربری آفتاب:

02122885146

09126305096

 

باربری آفتاب‌بار در منطقه ولیعصر با بهترین و مجهزترین امکانات، اعم از ماشین‌های بزرگ، کارگران ماهر و با تجربه و .. در زمینه‌ی بسته‌بندی، حمل و نقل و چیدمان آماده‌ی همراهی و خدمت‌رسانی به: شرکت‌های تجاری، خدماتی، غیردولتی، دولتی، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌ها جهت حمل و نقل انواع و اقسام کالاها به تمامی نقاط کشور می‌باشد.

معرفی منطقه ولیعصر تهران

خیابان ولی‌عصر (نام پیشین: خیابان پهلوی)، بلندترین خیابانِ مُشجر تهران و همچنین بلندترین خیابان خاورمیانه با درازای ۱۷٫۹ کیلومتر است که از میدان راه‌آهن در میانهٔ جنوبی تهران آغاز شده و به میدان تجریش در منطقهٔ شمیرانات در شمال تهران می‌رسد. این خیابان به دستور رضاشاه پهلوی ساخته شد. نام اولیه آن «جاده مخصوص پهلوی» بود و تا پیش از انقلاب ۱۳۵۷، «خیابان پهلوی» نامیده می‌شد. در ماه‌های اول انقلاب ۱۳۵۷ ایران مدتی «خیابان محمد مصدق» خوانده می‌شد، اما سرانجام این خیابان به صورت رسمی به «خیابان ولی‌عصر» تغییر نام یافت.

باربری آفتاب در منطقه ولیعصر

امروزه شرکت‌های حمل و نقل بین‌شهری و باربری به صورت حرفه‌ای و تخصصی فعالیت حمل اثاثیه اداری، اسباب‌کشی و اموری مشابه آن را انجام می‌دهند. در گذشته جابه‌جایی در خانه‌ها مثل امروز نبوده است. چرا که خانواده‌ها برای سال‌های سال در یک منزل اقامت می‌کردند  و خانه‌ها بین چند خانواده به صورت مشترک استفاده می‌شد. با رشد شهرنشینی و ایجاد اجاره‌نشینی، جابه‌جایی در سطح شهرها گسترش یافت. اما جابه‌جا کردن لوازم یک منزل، شرکت یا ساختمان کار هر فردی نیست. کمترین آسیب جابه ‌جایی لوازم به کمک افراد ناوارد می‌تواند آسیب رسیدن به لوازم باشد. از این رو لازم بود تا شرکت‌هایی پدید آیند که به صورت تخصصی و با مهارت به ارائۀ خدمات باربری و جابه‌جایی لوازم بپردازند.
این جابه‌جایی‌ها باید توسط افراد متخصص وحرفه‌ای انجام گیرد چرا که اگر وسیلۀ شما به درستی جابه‌جا نشود امکان آسیب دیدگی و شکستگی آن وجود دارد. لوازم باید به نحوی صحیح در کنار هم قرار گیرند که در مسیر جابه‌جایی در طول شهر یا از شهری به شهر دیگر کمترین آسیب به آنها وارد شود. همچنین جابه‌جایی لوازم از ماشین حمل به منزل جدید نیز دارای اهمیت است.

برای اطلاع از نحوه رزرو اینجا کلیک کنید یا با شماره تلفن زیر تماس بگیرید.

خط شبانه روزی : ۰۲۱-۸۸۰۶۰۰۰۲
مدیریت : ۵۰۹۶ ۶۳۰ ۰۹۱۲

 

آیا مایل هستید مشاوران ما با شما تماس بگیرند ؟

اینجا اقدام نمایید

لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

سوال خود را در اين قسمت مطرح كنيد

مشاوره تلفنی رایگان ۸۸۰۶۰۰۰۲ - ۰۲۱